Kontakt:

Bar u Sternika
Piława 3, 78-600 Wałcz


tel.: +48 67 259 95 63

kom.: +48 602 38 66 32

e-mail: bar@usternika.pl

O nas

Piława to niewielka grupka zabudowań położona na terenie Pojezierza Wałeckiego. Możemy pochwalić się pięknie zagospodarowanym terenem oraz lipowym i dębowym starodrzewiem. Spokojna i urokliwa leśna okolica, zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku jak również do zabawy. Atrakcyjność tego rejonu ze względu na ogromne kompleksy leśne, jeziora, wzgórza, sprzyja rozwojowi turystyki.

O każdej porze roku można tu znależć coś dla siebie:

  • od wiosny do późnej jesieni jagody, borówki, jeżyny, grzyby
  • przez cały rok możliwość połowu ryb (nawet spod lodu)
  • obfitość zwierzyny leśnej dla myśliwych
  • a dla artystów wspaniałe plenery

Brak przemysłu powoduje, że rejon ten należy do obszarów czystych ekologicznie.

Najbliższym ośrodkiem miejskim jest Wałcz ze swą 700-letnią historią.

Swoją przygodę z gastronomią rozpoczęliśmy w 1996 r. Ze względu na małą popularność w naszym kraju dań rybnych, postanowiliśmy je bardziej rozpowszechnić. Wprowadzaliśmy nowe dania przygotowane na własny domowy sposób oraz egzotyczne gatunki ryb nieznane dotąd na naszym rynku.

Systematycznie zdobywaliśmy i zdobywamy zaufanie coraz większej grupy zadowolonych klientów, co nas niezmiernie cieszy a szczególnie fakt gdy przybywa nam ich z polecenia innych. Dumni jesteśmy z bardzo pochlebnych opinii o naszym lokalu. Pozytywne opinie zdopingowały nas do rozszerzenia oferty. Dlatego też chcąc uatrakcyjnić pobyt u nas zorganizowaliśmy plac zabaw dla dzieci. Wprowadziliśmy do naszej oferty wynajem pokoi oraz udostępniamy sprzęt do uprawiania gier zespołowych.

Rozbudowujemy tereny zielone z przytulnymi zakątkami umożliwiającymi odpoczynek w miejscach odizolowanych od oczu ciekawskich.

Ze względu na położenie naszego lokalu przy drodze krajowej łączącej centrum Polski ze Szczecinem, Świnoujściem, Międzyzdrojami, przejściem granicznym do Niemiec i Szwecji bardzo często gościmy ludzi znanych z estrady jak i również ze sceny politycznej.

W lokalu prowadzimy kronikę, do której prosimy o wpisy naszych znanych gości.
Byli u nas:

  • Nina Andrycz, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Zespół ROMA, Andrzej Lepper, Zygmunt Hajzer, Tomasz Makowiecki, Olaf Lubaszenko, Krzysztof Janczak, zespół Sweet Noise oraz wielu innych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.